KVKK Aydınlatma Metni - Gizlilik Politikası - Çerez Politikası 

Ozelderscim.com web sitesine ders vermek için üye olan ve ders almak için üye olan, hizmet almak için ders talebinde bulunan kişiler, ozelderscim.com sitesini ziyaret eden kullanıcılar aşağıdaki şartları, kuralları ve politikayı kabul etmiş sayılmaktadır.

Ozelderscim.com ders vermek için başvuru yapan öğretmenlerden ve ders almak için başvuruda bulunan kişilerden bazı kişisel bilgileri talep eder. Kişisel bilgilerin korunması ve gizliliğin sürdürülmesi ozelderscim.com ekibi olarak birinci önceliğimizdir. Kullanıcıların vermiş olduğu tüm bilgiler izni olmadan, aşağıda belirtilen şartlar, Üyelik Sözleşmesinde, kullanım şartlarında belirtilen kurallar ve amaçlar dışında hiçbir şekilde üçüncü şahıslarda paylaşılmayacaktır. Ders veren kişilerin panelinde paylaşılmasını istediği bilgileri kendisi belirlemektedir. Kullanıcının izin vermediği hiçbir bilgi üçüncü kişilerle paylaşılmamaktadır. Ders almak için başvuru yapan kişiler talep oluşturması durumunda, taleplerinde hangi bilgilerini paylaşmak istediğini kendisi belirlemektedir. Sistemi aktif olarak kullanmak, profilini ön plana çıkartmak için ücretli üyelik kullanmak isteyen üyeler, Online Ödeme yapması durumunda kart bilgileriniz site yönetimi dahil hiçbir kimsenin müdahalesi olmadan banka aracılığı ile sonuçlandırılır ve güvenliğinizin sağlanması için gerekli tedbirler site yönetimi tarafından alınır.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“Kanun”) kabul edilmiş ve 07.04.2016 tarihli Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe girmiştir. Kanun, temel hak ve hürriyetlerin korunmasını, Türkiye'de kişisel veri işlenmesi konusunda gerçek ve tüzel kişilerin uyacakları usul ve esasların belirlenmesini, veri sorumlularınca gelişigüzel veya Kanuna aykırı olarak kişisel veri işlemenin, yetkisiz kişilerce bu verilere erişim sağlamanın ve hukuka aykırı olarak paylaşmanın sonucunda kişilik haklarının ihlal edilmesinin önüne geçilmesini hedeflemiştir.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamı ozelderscim.com kullanıcıların kişisel verilerini özenle korur ve izniniz olmayan hiçbir kişisel verinizi ücüncü kişiler ile paylaşmaz.

Sistemle ilgili sorunların tespiti ve sorunlarınızın hızlı bir şekilde çözüme kavuşması için tüm kullanıcılar istediği zaman ozelderscim.com ile iletişime geçebilirler. Ozelderscim.com, teknik bir sorunun tesbiti ve sorunun çözümü kavuşması için gerektiğinde kullanıcıların IP adresini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir. Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru, öneri veya tüm üyelik işlemi için iletisim@ozelderscim.com adresine e-mail gönderebilirsiniz.