ÖDEME VE İADE ŞARTLARI

 

  • Ozelderscim.com aracılığı ile ders vermek isteyen kişiler üye olup diledikleri üyelik paketinden yararlanabilir. Ücretli üye olmak isteyen kişiler ödeme yöntemlerinden kendilerince en uygun olanı seçip üyelik işlemlerini tamamlayabilirler. Kredi kartı ile yapılan tüm işlemler SSL güvenlik sertifikası güvencesi altındandır. Hiçbir şekilde başka bir kişiyle veya kurumla paylaşılmaz.
  • Ozelderscim.com’un sunduğu ücretli üyelik hizmetinin iptalinin talep edilmesi durumunda, ücret iade talebi için ödeme yaptığı tarihten 7 (yedi) gün içerisinde iade talebinde bulunması gerekmektedir. 
  • Ozelderscim.com üzerinden premium üyelik paketi satın alan eğitmenler herhangi bir ders talebiyle ilgilendiğinde veya iletişime geçtiğinde iade alma hakkı sonlanır.
  • Ücretli üye statüsünde bulunduğunuz sürece size gelen tüm mesajlara cevap verebilir ders taleplerinin detaylarını görebilirsiniz. Ders veren ile ders alan arasındaki maddi konularda ozelderscim.com’un  bir fonksiyonu yoktur. 
  • Ozelderscim.com’a sistemsel sebeplerden dolayı ulaşılamaması durumunda kullanmadığın süre kadar üyeliğiniz uzatılacaktır.
  • Ozelderscim.com gerekli durumlarda, sitede yer alan kullanıcılara bilgi vermeksizin fiyat politikasını değiştirme yetkisine sahiptir. Bu fiyat değişikliğinden sitede kayıtlı olan kullanıcıların üyelik süreleri dolmayan üyeler etkilenmeyecektir. Kullanıcılar, üyeliklerini yenilemek istediklerinde yeni fiyat politikası geçerli olacaktır.
  • Üyelik aidatlarının belirtilen tutardan eksik ödenmesi durumunda, ücretli üyeliğinize ait özel profiliniz yayına girmez. Ücretli üyeliğinizi iptal etmeniz durumunda ya da sözleşme kurallarının ihlal edilmesi gibi durumlarda, üyeliğiniz için Ozelderscim.com tarafından tarafınıza ücret iadesi yapılmaz.